נדל"ן ן"לדנ

    איזור פרסומי

איזור: סוג התישבות: אופי:

      אזור תעשיה תרדיון

שתף

 

 

תרדיון הוא פארק תעשיה מטופח, המשתרע על 885 דונם, עם מבנים בהיקף של כ – 100,000 מ"ר ונחשב לאחד הפארקים המתקדמים והיפים בארץ, עם הקפדה על תעשייה נקיה ואיכות סביבה. הפארק ממוקם מדרום לכרמיאל ונהנה מגישה תחבורתית נוחה.

 

 

 

 

אחד הדברים שמייחדים את תרדיון – הוא הניהול באמצעות  מינהלת.

המינהלת מטפלת בליווי היזם בכל תהליך הקליטה בפארק ומעניקה שירותים ברמה גבוהה, כגון: שמירה, ניקיון, גינון ותחזוקה שוטפת.

 

בפארק מועסקים כ- 2,600 עובדים במגוון עסקים בגדלים שונים, כגון: תפרון – תעשיית טקסטיל, תדביק – ייצור מדבקות בגלילים,    א.ב. זרעים – חברת מו"פ בתחום הזרעים, בוסקום – תקשורת מחשבים, טאצ'ווד – נגריה ייחודית לעיצובים בעץ מלא, חברת פטרוס – עיבוד זכוכית לתעשיית המוליכים, דליה מאירי – סטודיו לפיסול, חופים – שילוט עם חומרים מיוחדים, ועוד. מרבית העובדים הם תושבי הסביבה.

 

חשוב! פארק התעשיה תרדיון מוכר כאזור עדיפות לאומית א' שמשמעותו קבלת הטבות לפי החוק לעידוד השקעות הון, שפירושן מתן 24% מההשקעה כמענק ליזם או פטור מלא ממס לתקופה של 10 שנים. הארנונה המשולמת בפארק היא מהנמוכות בארץ.

 

בתרדיון משווקים כיום 100 דונם מתוכם 70 דונם מפותחים ומוכנים לבניה מיידית, במחיר של 190 אלף ש"ח לדונם מפותח. כמו כן יש מספר מבנים להשכרה בשטח כולל של כ – 10,000 מ"ר, המיועדים להייטק, משרדים ותעשיה, במחיר שכירות ממוצע של כ – 3 דולר למ"ר.

 

הקמתו של אזור התעשייה "תרדיון" נולדה כיוזמה של המועצה האזורית משגב, בשיתוף עם הסוכנות היהודית ומשרד התמ"ס, כחלק מתנופת פיתוח הכלכלה באזור. איזור התעשיה נמצא בהתפתחות מתמדת במקביל לפיתוח של היישובים הקהילתיים במשגב.  חיפוש ישוב

ישוב בקליטה
ישוב בקו עימות

  מדורים:

עצות לתכנון נכון
עצות שיכולות לחסוך..
סיפורים מהגליל
סיפורים וחוויות מהגליל

  מודעות פרסומיות :

 


בניית אתר אינטרנט |   קידום אתרים כל הזכויות שמורות © 2005. מדינת ישראל
Copyright (c) 2005, The State of Israel. All Rights Reserved.