נדל"ן ן"לדנ

    איזור פרסומי

איזור: סוג התישבות: אופי:

      ברגע ששלמים עם ההחלטה לעשות שינוי ולעבור לגליל, התהליך עצמו הוא מאוד פשוט

שתף

 

"ברגע ששלמים עם ההחלטה לעשות שינוי ולעבור לגליל, התהליך עצמו הוא מאוד פשוט"/ אורי וזאנה,עברו לכפר יובל , בעלי גרנד ויסטה מלון בוטיק וספא בגליל

 

לאורי נמאס מהאגרסיות של המרכז, אז הוא החליט להגשים לעצמו חלום אישי של אירוח ולנו חלום של מלון בוטיק בגליל להתפנק בו...

 

מדוע בחרתם לעזוב את המרכז?

"גרתי באורנית ועברתי עם בת זוגתי לגליל לפני כ- 5 שנים. קניתי משק ולפני כשנה פתחתי את העסק . אני מגשים חלום של הרבה שנים: פרישה בגיל צעיר- 52 ושילוב של  אירוח +משק.

לאחר שנים של הגשמה חומרית בתחום השיווק והתעשייה החלטנו לפנות לדרך חדשה ולהגשים חלום משותף - להקים בית מלון כפרי ואינטימי ברמה בינלאומית ולהעניק לאורחים שלנו יחס חם, אישי ולבבי כמו שאנחנו עצמנו היינו רוצים לקבל בחופשה של פעם בחיים".

 

מה יש בגליל שאין במרכז?

"הגליל זה המקום הכי יפה בארץ, עשיר בנחלים שזורמים באזור. החזון שלי היה ועודנו  להציע נופש כפרי ברמה בינלאומית. אני מאושר במעבר ובצעד שעשיתי, ואם אני צריך אני מפנה לי שעתיים ומגיע למרכז. בגליל שכר דירה הרבה יותר זול, עלות הקרקע הרבה יותר נמוכה וזה מגדיל את הרווחיות של העסק"

 

 

 

מה אתה יכול לייעץ לאנשים ששוקלים לעשות מהלך דומה לשלכם? 

" ראשית, צריך להבין שברגע שההחלטה שלמה, התהליך הוא מאוד פשוט באופן כללי. ברמה העסקית, חשוב לבדוק את שוק הלקוחות, להישען על ענף חזק  ולחשוב על האפשרות לעשות עבודה מהבית".

 

ספר קצת על ה"גרנד ויסטה"

"זהו מלון בוטיק Grand Vista שהתברך בנוף עוצר נשימה. החזון של המלון זה להעניק חופשה חלומית.את מתחם מלון הבוטיק המפנק עוטפים מטעי פירות בעלי פריחה מהממת וריחות משכרים. במרחק נגיעה ישנן אטרקציות מדליקות, מסעדות גורמה ומסלולי טיולים בטבע חושני מלא בנחלים זורמים שאליו מגיעים בקלות רכובים על סוסים, אופניים או בהליכה קצרה.נוף הרי הגולן, החרמון, אגם החולה והרי לבנון נשקף מכל עבר"

לסיכום, למה כדאי להיות בעלי עסק בגליל?

"בגלל השינוי באורח חיים שלך כבעל עסק. הלחץ ,האגרסיביות והמתח מפנים מקום לשקט"

   חיפוש ישוב

ישוב בקליטה
ישוב בקו עימות

  מדורים:

עצות לתכנון נכון
עצות שיכולות לחסוך..
סיפורים מהגליל
סיפורים וחוויות מהגליל

  מודעות פרסומיות :

 


בניית אתר אינטרנט |   קידום אתרים כל הזכויות שמורות © 2005. מדינת ישראל
Copyright (c) 2005, The State of Israel. All Rights Reserved.