נדל"ן ן"לדנ

    איזור פרסומי

איזור: סוג התישבות: אופי:

      זה המקום לגדל ולחנך בו ילדים

שתף

"זה המקום לגדל ולחנך בו ילדים"

אפרת גניחוביץ, עזבה את חולון עם משפחתה (זוג+2) לפני 3 שנים כדי לגור בכפר חנניה.

" התאהבתי באזור, בנוף  ובמקום כעצמו. כפר חנניה הוא מקום יפהפה עם אנשים נפלאים

אנו נהנים ממיקום מצוין, משקט של כפר, רק עשר דקות מכרמיאל ורבע שעה מראש פינה וכך גם  קרובים למנעמי עיר תוססת , למרכזי הקניות ,לתיאטרון ועוד.

אנו חיים בהדדיות ובשותפות בישוב מעורב שבו  דתיים וחילונים. את כולנו מנחה קו המחשבה ש"אם לא נעשה, לא יהיה" ולכן כולנו מבקשים לתרום ולתת.זה חוזר אלינו חזרה.

ילדיי מקבלים את החינוך הטוב ביותר שאפשר. בישוב שלנו גדלים באושר  300 ילדים לכ150 משפחות . הם מטופחים על ידי צוותים מעולים בגני ילדים המונהגים בהם ימי לימודים ארוכים.אחרי צהריים יש להם פעילות חוגים וספריה איזורית.

 "רוב האנשים שחיים לצידי הגיעו  מהמרכז ,הם הבינו שאם הם רוצים איכות חיים ,הרי שהיא מחכה להם כאן. כולנו עובדים ומשתכרים למחייתנו , זהו חשש שווא שאין עבודה, מי שרוצה לעבוד עובד "

זו איכות החיים הגבוהה ביותר לצד האנשים האיכותיים ביותר. והבנו שעבור הנאה מהחיים לא צריך לשלם כל כך הרבה, הארנונה יחסית נמוכה מהמרכז, כך גם עלויות המחייה האחרות . בגן ילדים במרכז למשל משלמים 1500 ₪ בחודש, בגן הילדים האיכותי שלנו משלמים 880 ₪ לשנה בפורמט יום לימודים ארוך.

אני קוראת למי שרוצה להפסיק את מרוץ החיים המטורף ולהתחיל לחיות אחרת , להזדרז ולהגשים סגנון חיים אחר לו ולמשפחתו. מי שמכיר את קצב מכירות הבתים בישוב שלנו מבין שזה הזמן להגשים חיים אחרים בסביבה פסטורלית וברוגע.

בואו להיות שלמים כמוני בכפר חננייה. במשפט אחד: איכות חיים, אויר נהדר ונוף מדהים.

רוצים להצטרף למשפחת גניחוביץ? פנו לרכז האכלוס בכפר חנניה


  חיפוש ישוב

ישוב בקליטה
ישוב בקו עימות

  מדורים:

עצות לתכנון נכון
עצות שיכולות לחסוך..
סיפורים מהגליל
סיפורים וחוויות מהגליל

  מודעות פרסומיות :

 


בניית אתר אינטרנט |   קידום אתרים כל הזכויות שמורות © 2005. מדינת ישראל
Copyright (c) 2005, The State of Israel. All Rights Reserved.